Dizi 'Yaralı Kalbim'

Her Gün 12:20

Yaralı Kalbim - Geet 36. Bölüm İzle 12 Mart Cuma

Yaralı Kalbim – Geet 36. Bölüm İzle

12 Mart 2021 Cuma

GEET VE MANN DÜĞÜN HAZIRLIĞINDA

Yaralı Kalbim’de bu akşam büyükanne Geet ve Mann’in bir an önce evlenmesi gerektiğini düşünür. Geet düğün hazırlıkları arasında Mann’a bir sürpriz hazırlamak ister. Geet sürprizi yapabilecek mi? Ekranların sevilen günlük dizisi Yaralı Kalbim 12 Mart Cuma günü yayınlanan son bölümü 36. bölümüyle izle7.com’da.

36. Bölüm

Dev Naintara’dan ayrılmak ister. Mann bunu öğrenince onun hayatlarından çıkacağı için sevinir. Büyükanne Mann ve Geet’in bir an önce evlenmesi için hazırlıklara başlar. Geet’in iş arkadaşları Mann’dan çekinse de ikisinin evliliklerini kutlamak için bir sürpriz hazırlar. Mann ve Geet ofise gittiklerinde bu sürprizi görünce çok şaşırır. Geet Mann’a bir sürpriz hazırlamak ister fakat bir türlü fırsat bulamaz. Geet planladığı sürprizi hazırlayabilecek mi?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

Eklenme Tarihi: 2021/03/11
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE