Dizi 'Yaralı Kalbim'

Her Gün 12:20

Yaralı Kalbim - Geet 40. Bölüm İzle 16 Mart Salı

Yaralı Kalbim – Geet 40. Bölüm İzle

16 Mart 2021 Salı

MANN GEET’E DUYGULARINI DÖKEBİLECEK Mİ?

Yaralı Kalbim’de bu akşam Geet Mann’ın kendisini sevdiğini söylemesini ister. Geet ile uğraşmayı seven Mann ise türlü bahanelerle onu oyalar. Mann Geet’e duymak istediklerini söyleyecek mi? Ekranların sevilen dizisi Yaralı Kalbim 16 Mart Salı günü yayınlanan son bölümü 40. bölümüyle izle7.com’da.

40. Bölüm

Any düğün organizatörü Arjun’a karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Arjun, Any’yi kullanarak Mann’dan intikam almayı planlar. Geet, Mann’in aşkını itiraf etmesini ister. Mann ise Delhi’ye kar yağdığında onun istediklerini yapacağını söyler. Çaresiz kalan Geet, istediği sözleri hiç duyamayacağını düşünerek üzülür. Maan ise bahçeye suni kar yağdırır. Mann ile bahçeye Geet, kar yağdığını görünce ondan beklediği sözleri söylemesini ister. Maan Geet’e onu sevdiğini söyleyebilecek mi?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

Eklenme Tarihi: 2021/03/15
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE