Dizi 'Yaralı Kalbim'

Her Gün 12:20

Yaralı Kalbim - Geet 43. Bölüm İzle 19 Mart Cuma

Yaralı Kalbim – Geet 43. Bölüm İzle

19 Mart 2021 Cuma

NAİNTARA İNTİKAM ALMAK İSTİYOR

Yaralı Kalbim’de bu akşam Naintara Geet’i öldürmeyi kafasına koyar. Düğün öncesi Geet’le konuşan Naintara bu sefer amacına ulaşabilecek mi? Ekranların sevilen Hint dizisi Yaralı Kalbim 19 Mart Cuma günü yayınlanan son bölümü 43. bölümüyle izle7.com’da.

43. Bölüm

Geet’in sözleriyle biraz olsun rahatlayan Mann kendini daha iyi hisseder. Düğünden önce Geet’i görmesi yasak olan Mann gizlice onun odasına girmeyi başarır. Geet bir anda karşısında onu görünce şok olur. Naintara ise gizlice Mann’ın evine girer ve kardeşi Arjun’la konuşur. Mann’dan intikam almak isteyen Naintara Arjun’dan Any’i kullanmasını ister fakat beklediği cevabı alamaz. Geet’e olan öfkesi daha da artan Naintara düğün öncesi onunla görüşmenin bir yolunu bulur. Geet’in karşısına silahla çıkan Naintara onu vuracak mı?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

Eklenme Tarihi: 2021/03/18
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE