Dizi 'Yaralı Kalbim'

Her Gün 12:20

Yaralı Kalbim - Geet 44. Bölüm İzle 20 Mart Cumartesi

Yaralı Kalbim – Geet 44. Bölüm İzle

20 Mart 2021 Cumartesi

GEET’İN HAYATI TEHLİKEDE

Yaralı Kalbim’de bugün doktor bebeğin Geet’i öldürme riski olduğunu söyleyince Mann yıkılır. Geet, bebeğiyle ilgili bu acı gerçeği öğrenecek mi? Sevilen Hint dizisi Yaralı Kalbim 20 Mart Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 44. bölümüyle izle7.com’da.

44. Bölüm

Geet’i öldürmek isterken çatıdan düşen Naintara ağır yaralanır. Kardeşi Arjun onu apar topar hastaneye kaldırır. Olaylara dayanamayan Geet, fenalaşır. Onu muayene eden doktor bebeğin en kısa zamanda alınması gerektiğini yoksa Geet’in öleceğini söyler. Mann doktorun sözleri karşısında yıkılır. Geet kendine geldiğinde düğün törenine kaldıkları yerden devam ederler. Mann düğün boyunca Geet’e gerçekleri anlatmayı düşünür fakat onun mutluluğuna gölge düşürmekten çekinir. Geet, bebeğiyle ilgili gerçekleri öğrenecek mi?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

Eklenme Tarihi: 2021/03/19
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE