Dizi 'Yaralı Kalbim'

Her Gün 12:20

Yaralı Kalbim - Geet 45. Bölüm İzle 21 Mart Pazar

Yaralı Kalbim – Geet 45. Bölüm İzle

21 Mart 2021 Pazar

MANN VE GEET ARASINDA BÜYÜK GERİLİM

Yaralı Kalbim’de bu akşam Geet ve Mann’ın düğünü gerçekleşir. Düğünden sonra Mann’ın kendisinden uzaklaştığını düşünen Geet, ona hesap sorar. Mann Geet’e ne cevap verecek? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Yaralı Kalbim 21 Mart Pazar günü yayınlanan son bölümü 45. bölümüyle izle7.com’da.

45. Bölüm

Geet ve Mann sonunda evlenir. Her şeyin yoluna girdiğini düşünen Geet, yeni, hayatına alışmaya çalışır. Öte yandan Any Arjun’a bir türlü ulaşamaz. Şirkete gidip onunla görüşmek isteyen Any Mann’a yakalanır. Mann Any’ye şirkete neden geldiğini sorar. Any’nin Arjn’dan uzak durmasını isteyen Mann onu gönderir. Mann bebek yüzünden Geet’i kendisinden uzak tutmaya çalışır. Geet ise onun bu tavrını anlayamaz. Mann’a hesap soran Geet ne cevap alacak?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

Eklenme Tarihi: 2021/03/20
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE