Dizi 'Yaralı Kalbim'

Her Gün 12:20

Yaralı Kalbim - Geet 46. Bölüm İzle 22 Mart Pazartesi

Yaralı Kalbim – Geet 46. Bölüm İzle

22 Mart 2021 Pazartesi

ANY MANN İLE KONUŞACAK MI?

Yaralı Kalbim’de bu akşam Geet ve Mann arasındaki sorun çözülür. Arjun ise Any’i tehdit eder. Köşeye sıkışan Any ne yapacak? Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Yaralı Kalbim 22 Mart Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 46. bölümüyle izle7.com’da.

46. Bölüm

Geet doktorla konuşur ve Mann’ın kendisinden neden uzak durduğunu anlar. Ona söylediği sözler yüzünden çok pişman olan Geet, kendisine kızar. Geet Mann ile konuşmaya karar verir. Mann’e her şeyi bildiğini söyleyen Geet, ondan özür diler. Mann ve Geet arasındaki buzlar çözülünce ikili rahat bir nefes alır. Öte yandan Arjun Naintara’nın intikamını almak için Any’i kullanır. Arjun Any’yi arar ve Mann ile konuşması için tehdit eder. Köşeye sıkışan Any ne yapacak?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

Eklenme Tarihi: 2021/03/20
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE