Dizi 'Yaralı Kalbim'

Her Gün 12:20

Yaralı Kalbim - Geet 47. Bölüm İzle 23 Mart Salı

Yaralı Kalbim – Geet 47. Bölüm İzle

23 Mart 2021 Salı

MANN VE GEET BALAYINA GİDEBİLECEK Mİ?

Yaralı Kalbim’de bu akşam büyükanne Geet ve Mann için balayı rezervasyonu yapar. Başlarına türlü aksilikler gelen ikili balayına gidebilecek mi? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Yaralı Kalbim 23 Mart Salı günü yayınlanan son bölümü 47. bölümüyle izle7.com’da.

47. Bölüm

Any, Arjun’un kendisine yaptıklarından sonra ondan intikam almayı kafasına koyar. Arjun’un şirketini satın alan Any, elindeki hisselerle Arjun’un karşısına çıkar. Büyükanne Mann ve Geet için balayı rezervasyonu yapar. Fakat Geet ve Mann uçak biletlerini başkasına vermek zorunda kalır. Uçağa binemeyen ikili büyükanneden korkar ve otele gitmek için başka bir yol arar. Geet ve Mann balayına gidebilecek mi?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

Eklenme Tarihi: 2021/03/22
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE