Dizi 'Yaralı Kalbim'

Her Gün 12:20

Yaralı Kalbim - Geet 52. Bölüm İzle 28 Mart Pazar

Yaralı Kalbim – Geet 52. Bölüm İzle

28 Mart 2021 Pazar

GEET VE BEBEĞİNİN HAYATI TEHLİKEDE

Yaralı Kalbim’de bu akşam Geet Mann’ın başının tehlikede olduğunu düşünür ve telaşla koşarken merdivenden düşer. Hastaneye kaldırılan Geet ve bebeği kurtulacak mı? Ekranların sevilen dizisi Yaralı Kalbim 28 Mart Pazar günü yayınlanan son bölümü 52. bölümüyle izle7.com’da.

52. Bölüm

Geet ve Mann arasında bebeğin cinsiyeti yüzünden bir çekişme yaşanır. Mann bebeğin kız olmasını isterken Geet erkek olacağını söyler. Mann’ın şirketinde müdür ve çalışanlar arasında bir anlaşmazlık yaşanır. İşçiler müdüre saldırdığı sırada Geet, telefonda olanları duyar. Mann’ın başının dertte olduğunu düşünen Geet çok endişelenir. Geet panikle merdivenlerden inerken bir anda yere düşer. Dev ve büyükanne Geet’i apar topar hastaneye kaldırır. Doktor bebeğin hayatının tehlikede olduğunu söyler. Geet ve bebeği kurtulacak mı?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

Eklenme Tarihi: 2021/03/27
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE