Dizi 'Yaralı Kalbim'

Her Gün 12:20

Yaralı Kalbim - Geet 53. Bölüm İzle 29 Mart Pazartesi

Yaralı Kalbim – Geet 53. Bölüm İzle

29 Mart 2021 Pazartesi

GEET BEBEĞİNİ KAYBEDİYOR

Yaralı Kalbim’de bu akşam hastaneye kaldırılan Geet bebeğini kaybeder. Bebeğinin öldüğünü kabullenemeyen Geet ne yapacak? Sevilen dizi Yaralı Kalbim 29 Mart Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 53. bölümüyle izle7.com’da.

53. Bölüm

İç kanaması olan Geet zor da olsa hayata döner fakat bebeğini kaybeder. Mann ve büyükanne bu haberi aldığında yıkılır. Bebeğinin öldüğünü öğrenen Geet ise duyduklarına inanmak istemez. Geet hastaneden çıktığında bebek için hazırladıkları odaya girer ve boş olduğunu görünce şok olur. Anne olamayacağına inanmak istemeyen Geet Mann’a kızar. Mann ise Geet’e gerçekleri kabullenmesi gerektiğini söyler. Gözyaşlarına boğulan Geet ne yapacak?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

Eklenme Tarihi: 2021/03/27
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE