Dizi 'Yaralı Kalbim'

Her Gün 12:20

Yaralı Kalbim - Geet 62. Bölüm İzle 7 Nisan Çarşamba

Yaralı Kalbim – Geet 62. Bölüm İzle

7 Nisan 2021 Çarşamba

DEV NANDİNİ’YE AŞIK OLDU

Yaralı Kalbim’de bugün Nandini’nin başkasıyla evlenmesini istemeyen Dev, gelen damat adaylarına onu kötüler. Dev, aşkını açıklayabilecek mi? Sevilen Hint dizisi Yaralı Kalbim 7 Nisan Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 62. bölümüyle izle7.com’da.

62. Bölüm

Dev’in Nandini’ye olan hisleri gün geçtikçe artar. Dev’in davranışları Mann’ın dikkatini çeker. Mann Dev’in derdini öğrenmeye çalışır. Nandini için eve gelen görücüler Dev’in öfkelenmesine sebep olur. Nandini’nin başkasıyla evlenmesini istemeyen Dev, bu evliliğe engel olmaya çalışır ve Nandini’yi damat adayına karşı kötülemeye başlar. Dev’in sözlerini duyan Geet, ondan hesap sorar. Nandini’ye aşık olan Dev, Geet’e duygularından bahsedebilecek mi?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

Eklenme Tarihi: 2021/04/06
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE