Dizi 'Yaralı Kalbim'

Yaralı Kalbim - Geet 8. Bölüm İzle 10 Şubat Çarşamba

Yaralı Kalbim – Geet 8. Bölüm İzle

10 Şubat 2021 Çarşamba

GEET NAİNTARA İLE YÜZLEŞİYOR

Yaralı Kalbim’de bu akşam Geet Dev ile buluşmak ister fakat karşısında Naintara’yı bulur. Naintara Geet’i Dev’den soğutabilecek mi? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Yaralı Kalbim 10 Şubat Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 8. bölümüyle izle7.com’da.

8. Bölüm

Geet Dev’i buluşabilmek için evden kaçar. Raji ise Brij’in bunu anlamaması için elinden geleni yapar. Büyükbaba Geet için yeni bir damat adayı bulur. Geet Dev ile buluşacağını düşünürken karşısına Naintara çıkar. Naintara Geet’e her şeyi anlatır ve Dev’i unutmasını söyler. Duydukları karşısında şok olan Geet, Naintara’ya hamile olduğunu itiraf eder. Naintara Geet’i kendisine inandırabilecek mi?

Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

Eklenme Tarihi: 2021/02/09
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE