Dizi 'Yaralı Kalbim'

Her Gün 12:20

Yaralı Kalbim - Geet 81. Bölüm İzle 26 Nisan Pazartesi

Yaralı Kalbim – Geet 81. Bölüm İzle

26 Nisan 2021 Pazartesi

DEV VE NANDİNİ EVLENECEK Mİ?

Yaralı Kalbim’de bugün Dev, sonunda Nandini’ye duygularını açmayı başarır. Evlilik kararı alan ikilinin bu haberi herkesi çok sevindirir. Nandini ve Dev evlenebilecek mi? Ekranların sevilen yabancı dizisi Yaralı Kalbim 26 Nisan Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 81. bölümüyle izle7.com’da.

81. Bölüm

Nandini Dev’in kendisine aldığı hediye paketini açtığında çok şaşırır. Dev’in notunu okuyan Nandini okuduklarından etkilenir. Dev’in aldığı elbiseyi giyip onun karşısına çıkan Nandini duygularının karşılık bulduğunu söyler. Nandini’nin sözleri karşısında ne yapacağını şaşıran Dev, çok mutlu olur. Kendisine yeni bir hayat kurma heyecanı yaşayan Dev, mutluluğunu ailesiyle paylaşmak ister. Dev ve Nandini’nin düğün hazırlıkları tüm ev halkını heyecanlandırır. Dev ve Nandini bir aksilik olmadan evlenebilecek mi?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

Eklenme Tarihi: 2021/04/24
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE