Dizi 'Yaralı Kalbim'

Her Gün 12:20

Yaralı Kalbim - Geet 82. Bölüm İzle 27 Nisan Salı

Yaralı Kalbim – Geet 82. Bölüm İzle

27 Nisan 2021 Salı

DEV VE NANDİNİ EVLENDİ

Yaralı Kalbim’de bugün Dev ve Nandini herkesten gizli şekilde evlenmek isteyince Mann onlara çok kızar. Düğün tamamlandığında Geet, teyzesinin haberi olması gerektiğini söyler. Nandini annesine evlendiğini söyleyebilecek mi? Ekranların sevilen Hint dizisi Yaralı Kalbim 27 Nisan Salı günü yayınlanan son bölümü 82. bölümüyle izle7.com’da.

82. Bölüm

Dev’in acele bir şekilde gizlice evlenmeye çalıştığını öğrenen Mann onlara kızar. Nandini her şeyin kendi planı olduğunu söylese de Mann yumuşamaz. Geet sonunda onu ikna eder ve Mann bu evliliğe rıza verir. Düğün tamamlandıktan sonra Geet, teyzesinin de bu düğünden haberi olması gerektiğini söyler. Nandini annesinden çok korkar fakat Geet, sürekli yanlarında olacaklarını belirtir. Geet, Nandini ve Dev’i teyzenin yanına gitmeye ikna edebilecek mi?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

Eklenme Tarihi: 2021/04/26
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE