Dizi 'Yaralı Kalbim'

Her Gün 12:20

Yaralı Kalbim - Geet 83. Bölüm İzle 28 Nisan Çarşamba

Yaralı Kalbim – Geet 83. Bölüm İzle

28 Nisan 2021 Çarşamba

GEET MANN İÇİN ENDİŞELENİYOR

Yaralı Kalbim’de bugün Dev ve Nandini birbirlerini mutlu etmek isterken sürekli yanlış kararlar alır. Mann ise toplantı için araştırma yaparken arşiv odasında mahsur kalır. Çok endişelenen Geet Mann’ı bulabilecek mi? Ekranların sevilen günlük dizisi Yaralı Kalbim 28 Nisan Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 83. bölümüyle izle7.com’da.

83. Bölüm

Mann Geet’e bir hediye alır. Hediyenin içindeki okuyan Geet, çok duygulanır. Dev Nandini için tatil ayarlar fakat Nandini kendisini çalışmaya verir. Dev, Nandini’nin yaptığı planları bozmasına üzülür. Dev tüm rezervasyonları iptal etmesi için asistanına talimat verir. Bunu duyan Nandini kendini kötü hisseder. Öte yandan Mann toplantıya gitmek için hazırlık yaparken arşiv odasında mahsur kalır. Mann’dan saatlerce haber alamayan Geet endişe etmeye başlar. Geet Mann’ın nerede olduğunu bulabilecek mi?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

Eklenme Tarihi: 2021/04/27
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE