Dizi 'Yaralı Kalbim'

Her Gün 12:20

Yaralı Kalbim - Geet 84. Bölüm İzle 29 Nisan Perşembe

Yaralı Kalbim – Geet 84. Bölüm İzle

29 Nisan 2021 Perşembe

NANDİNİ İŞ KADINI OLDU

Yaralı Kalbim’de bugün Mann Geet’e araba kullanmayı öğretir. Nandini ise kısa sürede şirkette kendisini gösterir. Nandini’nin bu başarısı kimi etkiliyor? Ekranların sevilen Hint dizisi Yaralı Kalbim 29 Nisan Perşembe günü yayınlanan son bölümü 84. bölümüyle izle7.com’da.

84. Bölüm

Mann uyandığında Geet’i yanında göremeyince merak etmeye başlar. Geet ise araba kullanmayı öğrenmek için Adi’den yardım ister. Mann sokakta onları ararken bir anda üstüne gelen arabayla irkilir. Geet’in isteğini öğrenen Mann ona araba kullanmayı öğreteceğini söyler. Öte yandan Nandini şirkette birçok kişinin yapamadığı işin üstesinden gelir ve şirkete yeni bir müşteri kazandırır. Nandini’nin bu başarısı kimi rahatsız edecek?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

Eklenme Tarihi: 2021/04/28
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE