Dizi 'Yaralı Kalbim'

Yaralı Kalbim - Geet 9. Bölüm İzle 11 Şubat Perşembe

Yaralı Kalbim – Geet 9. Bölüm İzle

11 Şubat 2021 Perşembe

GEET EVDEN KAÇABİLECEK Mİ?

Yaralı Kalbim’de bu akşam Geet bebeğini aldırmayacağını söyler ve ailesi tarafından büyük tepki görür. Babası onun daha fazla zarar görmemesi için kaçmasını ister. Geet Brij’in elinden kurtulabilecek mi? Kanal 7’nin sevilen yabancı dizisi Yaralı Kalbim 11 Şubat Perşembe günü yayınlanan son bölümü 9. bölümüyle izle7.com’da.

9. Bölüm

Büyükbaba Geet’ten bebeğini aldırmasını ister. Fakat Geet buna şiddetle karşı çıkar. Brij ise ailelerinin adını lekelediğini düşündüğü Geet’i öldürmeyi kafasına koyar. Geet Brij’den kaçmaya çalışır ama baygınlık geçirir. Brij onu saklandığı yerde bulmayı başarır. Geet’in ailesi onu Brij’in elinden kurtarmak için ellerinden geleni yapar. Çocuğunu aldırmayacağını söyleyen Geet odasına kapatılır. Geet’in babası onun yanına gelir ve kaçmasını söyler. Geet evden kaçabilecek mi?

Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

Eklenme Tarihi: 2021/02/10
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE