Dizi "Yemin"

Hafta Sonu - 19:00

Yemin 255. Bölüm | The Promise Season 3 Episode 255

Yemin Dizisi 255. Bölüm İzle

18 Eylül 2020 Cuma

FERİDE’NİN ACI KAYBI

Kanal 7’nin sevilen dizisi Yemin 18 Eylül Cuma günü yayınlanan son bölümü 255. bölümüyle izle7.com’da. Yemin’de bu akşam ağabeyinin ölümü Feride’yi derinden sarsar. Ölmeden son bir kez ağabeyini göremeyen Feride buna sebep olan Emir’e nasıl bir tavır alacak?

255. Bölüm

Ağabeyinin ölüm haberini alan Feride yıkılmıştır. Üstelik ölmeden önce son bir kez ağabeyini de görememiştir. Hiç kimseye bir şey söylemeden sözleşmeye rağmen evden giden Feride’nin ardından Emir iyice köpürür ama diğer taraftan gittiğini düşünerek başardığını düşünür. Ama Feride geri döndüğünde Emir beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Feride Emir’e karşı nasıl bir tepki gösterecek? Narin, Kumru’nun giydiği gelinlikten düşen boncuğa basıp merdivenden düştü. Büyük bir tehlike atlatan Narin’i hızla hastaneye yetiştirirler. Büyük bir tehlike atlatan Narin gözlerini açtığında korkunç bir gerçeğe uyanır. Narin’e ne oldu?

Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta içi her gün 20:45’te Yemin ile Kanal 7’de…

Yönetmenler: Yasemin Türkmenli , Serkan Mut
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın, Koray Ocak
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek, Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar, Miran Efe Achylov
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalasın
Kostüm Sorumlusu: Ceyda Koçlar

Eklenme Tarihi: 2020/09/18
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE