Dizi "Yemin"

Hafta Sonu - 19:00

Yemin 256. Bölüm | The Promise Season 3 Episode 256

Yemin Dizisi 256. Bölüm İzle

21 Eylül 2020 Pazartesi

NARİN KÖR MÜ OLUYOR?

Yemin’de bu akşam Feride her şeye rağmen yeniden konağa döner. Narin ise bir anda görme kaybı yaşar. Narin bir daha hiç göremeyecek mi? Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Yemin 21 Eylül Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 256. bölümüyle izle7.com’da.

256. Bölüm

Feride ağabeyinin ölümünden sonra konağa geri döner ve bebeğe babasına rağmen onu asla bırakmayacağına dair söz verir. Büyük bir vicdan azabı çeken Emir bundan sonra Feride’nin üzerine gitmez ama gün sonunda beklenmedik bir haberle şok olur. Emir’e gelen şok edici haber ne? Narin gözlerini karanlığa açar. Gözleri artık görmeyen Narin yaşananların şokunu üzerinden atmaya çalışır ama bu hiç kolay değildir. Kemal her zamanki gibi sevdiği kadına destek olmaya çalışsa da içten içe yıkılmıştır. Narin’in gözlerine inen perde geçici mi yoksa bir daha hiç göremeyecek mi?

Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta içi her gün 20:45’te Yemin ile Kanal 7’de…

Yönetmenler: Yasemin Türkmenli , Serkan Mut
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın, Koray Ocak
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek, Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar, Miran Efe Achylov
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalasın
Kostüm Sorumlusu: Ceyda Koçlar

Eklenme Tarihi: 2020/09/21
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE