Dizi "Yemin"

Hafta Sonu - 19:00

Yemin 271. Bölüm | The Promise Season 3 Episode 271

Yemin Dizisi 271. Bölüm İzle

12 Ekim 2020 Pazartesi

FERİDE EMİR’DEN KAÇIYOR

Yemin’de bu akşam Feride yaşananlardan sonra Emir’den köşe bucak kaçar. Emir ve Feride yüzleşebilecek mi? Ekranların sevilen günlük dizisi Yemin 12 Ekim Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 271. bölümüyle izle7.com’da.

271. Bölüm

O gece yaşananlardan sonra Feride utancından Emir’in suratına bakamaz ve kendisinden köşe bucak kaçar. Emir bu kaçışa bir anlam veremiyordur. Emir, ısrarla Feride’nin peşindedir ve sonunda yakalar. Emir ile Feride geceye dair ne konuşacaklar? Narin, Kemal’in artık dayanamayıp dile getirdiği gerçekleri hazmetmeye çalışır. Öte yandan ise Kemal karmakarışık bir halde Narin’den kaçmaya başlar. Narin kendini Kemal’e affettirmeye çalıştıkça Kemal yanında kalamama halini ıstırabını yaşar. Kumru ise işine gelen bu durumlardan faydalanmak da asla çekinmez. Narin, Kemal’in gönlünü alabilecek mi? Yoksa Kemal gerçekten yoruldu mu?

Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta içi her gün 20:45’te Yemin ile Kanal 7’de…

Yönetmenler: Yasemin Türkmenli , Serkan Mut
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın, Koray Ocak
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek, Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar, Miran Efe Achylov
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalasın
Kostüm Sorumlusu: Ceyda Koçlar

Eklenme Tarihi: 2020/10/12
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE