Başkent Kulisi

20 Haziran 2021, Pazar

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI ADİL KARAİSMAİLOĞLU BAŞKENT KULİSİ’NDE

Siyaset dünyasının önemli gelişmeler ve Ankara kulislerinde yaşananlar, Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor. Mehmet Acet bu hfta Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu konuk edecek.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi siyasetin nabzını tutmaya devam ediyor. Başkent Kulisi’nin bu haftaki konuğu Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu olacak. Karaismailoğlu, Türkiye’de ulaşım adına yapılan yenilikleri ve Kanal İstanbul projesiyle ilgili gelişmeleri canlı yayında ele alacak. ‘Kanal İstanbul’la ilgili tartışmalar hakkında ne düşünüyor? Projeye karşı çıkanların suçlamaları yerinde mi? Yap, işlet, devret modeliyle yapılan işler yanlış mıydı? Demiryolu ve hızlı tren yatırımları ne durumda? Ulaştırma ve Altyapı alanında yürütülen büyük projeler ne durumda?’ soruları da programda yanıt bulacak.

Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar 11:50’de Kanal 7’de…

***

SİYASETİN NABZI BAŞKENT KULİSİ’NDE ATIYOR

Başkent Kulisi gündemin önemli olaylarını siyasi isimlerle birlikte ele almaya devam ediyor. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi siyasetin nabzını tutmaya devam ediyor. Türkiye’den ve dünyadan olaylar, liderlerin siyaset yarışları, parti başkanlarının arasındaki çekişmeler ve topluma etki eden gelişmeler kimi zaman milletvekilleri ve bakanlarla kimi zaman ise akademisyenlerle birlikte Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor.

‘Siyasetin başkentinde neler yaşanıyor? Türkiye ve diğer ülkeler arasındaki ilişkiler nasıl ilerliyor? Ülkede meydana gelen olayların perde arkasında neler var? Meclis gündeminde hangi konular öne çıkıyor?’ Mehmet Acet soracak birbirinden değerli siyasetçiler Kanal 7 ekranında cevaplayacak.
Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar Kanal 7 ekranlarında.

Başkent Kulisi programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

E-Posta: baskentkulisi@kanal7.com

Sunucu : Mehmet Acet

Yapımcı : Tuğba Arslan

Yönetmen : Ayhan Babayiğit

Twitter : twitter.com/acetmehmettw

E-posta : baskentkulisi@kanal7.com

Yapım – Yönetim Yard. : Kübra Başer

Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE