Başkent Kulisi

3 Mart 2024, Pazar

TBMM AK PARTİ GRUP BAŞKANI ABDULLAH GÜLER, BAŞKENT KULİSİ’NDE

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in hazırlayıp sunduğu Başkent Kulisi siyaset dünyasındaki önemli gelişmeleri ekrana taşımaya devam ediyor. Başkent Kulisi programının bu haftaki konuğu TBMM AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler olacak.

Siyasette yaşanan tüm gelişmelerin nabzını tutan program Başkent Kulisi’nde, siyaset gündeminde yaşananlar ele alınırken Türkiye’nin iç ve dış meseleleri Mehmet Acet’in moderatörlüğünde masaya yatırılıyor. Başkent Kulisi’nin bu haftaki konuğu TBMM AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, “31 Mart seçimlerinin önemi nedir? 31 Mart beka seçimi mi? İstanbul’da kim önde? Ankara’da hangi adayın şansı yüksek?” sorularını yanıtlayacak.

Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülke gündeminin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar 11:45’te Kanal 7 ekranlarında…

***

SİYASETİN GÜNDEMİ BAŞKENT KULİSİ’NDE

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in hazırlayıp sunduğu Başkent Kulisi, önemli konuklarıyla birlikte Türkiye ve dünyada yaşananları değerlendiriyor. Siyaset dünyasındaki önemli gelişmeleri yakından takip eden Başkent Kulisi, her hafta Kanal 7 ekranlarında siyasetçiler ve alanında uzman isimleri konuk ediyor.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünü yaptığı Başkent Kulisi, Ankara kulislerinin nabzını tutarak yaşanan gelişmeleri, siyasetin gündemini siyasi isimler ve alanında uzman konuklarıyla birlikte enine boyuna masaya yatırıyor. Başkent Kulisi’nde Türkiye ve dünyanın gündemine oturan olaylar ve perde arkası, siyasi arenada yaşananlar, liderlerin kullandıkları iletişim dili, verdikleri mesajlar ve toplumsal yansımaları tüm yönleriyle ele alınarak analiz ediliyor.

Siyasetin ve gündemin nabzını tutan Başkent Kulisi her Pazar 11.45’te Kanal 7 ekranlarında…

Başkent Kulisi programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

E-Posta: baskentkulisi@kanal7.com

Sunucu : Mehmet Acet

Yapımcı : Tuğba Arslan

Yönetmen : Ayhan Babayiğit

Twitter : twitter.com/acetmehmettw

E-posta : baskentkulisi@kanal7.com

Yapım – Yönetim Yard. : Kübra Başer

Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE