Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık

 

03 Aralık 2022, Cumartesi

TUZ ŞEHRİ ÇANKIRI DR. FERİDUN KUNAK’LA EKRANLARINIZDA

Ekranların sevilen ismi Op. Dr. Feridun Kunak sağlık dolu bir programla evlere konuk oluyor. Sağlığı izleyicisinin ayağına götüren Feridun Kunak’ın sunduğu ‘Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ bu hafta tuz şehri Çankırı’dan yararlı bilgilerle izleyicisiyle buluşuyor.

Yaptığı programlarla izleyicisinin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Op. Dr. Feridun Kunak, alternatif tıbbı modern tıpla harmanlıyor. Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık ekibi bu hafta tuzun ana vatanı Çankırı’dan izleyici karşısına çıkacak. Dr. Feridun Kunak ilk olarak her yeri tuzla kaplı olan Tuz Mağarasını ziyaret etti. Kunak, Tuzdan yapılmış süs eşyalarını görüntüleyen Kunak, mağaranın astım ve koah hasatlarına faydasını anlattı. Evlerinize Sağlık ekibinin bir sonraki durağı Çankırı Belediyesi’nin Yöresel Mutfak Kültür Evi oldu. Kunak, gastronomik anlamda birçok lezzet barındıran kültür evinde özellikle faydalı kahvaltı ürünlerini anlata anlata bitiremedi. Çankırı gezisine tahin ve tahin helvası üretim merkezinden devam eden Kunak, tahinin bağırsak hareketlerine katkısına değindi.

Çankırı’da tarım faaliyetlerini es geçmeyen Evlerinize Sağlık ekibinin bir sonraki durağı ise Çankırı tarlaları oldu. Kunak, traktörde hem direksiyon salladı hem de Çankırı’nın tarım ürünlerinin faydaları hakkında kıymetli bilgiler verdi.

Meşhur Sağlıklı ve kaliteli bir hayata kapı açmaya hazırlanan ‘Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ her Cumartesi 13.10 ’da Kanal 7’de…

DR. FERİDUN KUNAK’LA EVLİNİZE SAĞLIK SAĞLIKLI YAŞAMIN KAPILARINI ARALIYOR

Ekranların sevilen ismi Op. Dr. Feridun Kunak sağlık dolu bir programla evlere konuk oluyor. Sağlığı izleyicisinin ayağına götüren Feridun Kunak, ‘Dr. Feridun Kunak’la Evinize Sağlık’ programında kaliteli bir yaşamın ipuçlarını veriyor.

Yaptığı programlarla izleyicisinin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Op. Dr. Feridun Kunak, ekrandaki yerini almaya devam ediyor. Romatizmadan psikolojik sorunlara, kanserden cilt hastalıklarına kadar birçok probleme alternatif tedavi yöntemleriyle çözüm bulan Kunak, evleri ziyaret ederek hastalıklara şifa oluyor.

Feridun Kunak ev ev dolaşarak izleyicilerinin hastalıkların kaynaklarını araştırıp, modern tıbbı alternatif tedavi yöntemleriyle harmanlıyor. Her evde bulunabilecek malzemelerle şifa dolu kürler hazırlayan Kunak, yaşam kalitesini arttıracak pratik bilgileri paylaşıyor.

Sağlıklı ve kaliteli bir hayata kapı açmaya hazırlanan ‘Dr. Feridun Kunak’la Evinize Sağlık’  her Cumartesi 13:10’te Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE