Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık

27 Kasım 2021, Cumartesi

ANKARA’DA SAĞLIKLI BİR SERÜVEN

Ekranların sevilen ismi Op. Dr. Feridun Kunak sağlık dolu bir programla evlere konuk oluyor. Sağlığı izleyicisinin ayağına götüren Feridun Kunak’ın sunduğu ‘Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ bu hafta başkent Ankara’dan izleyici karşısına çıkacak.

Yaptığı programlarla izleyicisinin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Op. Dr. Feridun Kunak, alternatif tıbbı modern tıpla harmanlamaya devam ediyor. Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık ekibi bu hafta Türkiye’nin kalbi Ankara’dan sağlık dolu görüntülerle ekrandaki yerini alacak. Dr. Feridun Kunak ilk olarak Ankaralı bir ailenin evine konuk oldu. Burada ev sahibinin böbrek taşı olduğunu öğrenen Kunak, böbrek taşlarını düşürmeye yardımcı çok özel bir kür hazırladı. Feridun Kunak daha sonra tüm ev halkını bir araya toplayıp büyükten küçüğe spor yaptırdı. Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık ekibinin bir sonraki durağı yöresel lezzetlerin sergilendiği bir fuar oldu. Burada birçok baharatın karışımıyla oluşan Osmanlı şerbetinin tadına bakan Kunak, şerbetin tarifini izleyicileri için aldı.

Dr. Feridun Kunak son olarak kendi evinde mangal partisi verdi. Etleri hazırlarken eşi Serap Kunak’tan da yardım alan Dr. Kunak, misafirleriyle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Sağlıklı ve kaliteli bir hayata kapı açmaya hazırlanan ‘Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ her Cumartesi 13:20’de Kanal 7’de…

 

 

***

DR. FERİDUN KUNAK’LA EVLİNİZE SAĞLIK SAĞLIKLI YAŞAMIN KAPILARINI ARALIYOR

Ekranların sevilen ismi Op. Dr. Feridun Kunak sağlık dolu bir programla evlere konuk oluyor. Sağlığı izleyicisinin ayağına götüren Feridun Kunak, ‘Dr. Feridun Kunak’la Evinize Sağlık’ programında kaliteli bir yaşamın ipuçlarını veriyor.

Yaptığı programlarla izleyicisinin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Op. Dr. Feridun Kunak, ekrandaki yerini almaya devam ediyor. Romatizmadan psikolojik sorunlara, kanserden cilt hastalıklarına kadar birçok probleme alternatif tedavi yöntemleriyle çözüm bulan Kunak, evleri ziyaret ederek hastalıklara şifa oluyor.

Feridun Kunak ev ev dolaşarak izleyicilerinin hastalıkların kaynaklarını araştırıp, modern tıbbı alternatif tedavi yöntemleriyle harmanlıyor. Her evde bulunabilecek malzemelerle şifa dolu kürler hazırlayan Kunak, yaşam kalitesini arttıracak pratik bilgileri paylaşıyor.

Sağlıklı ve kaliteli bir hayata kapı açmaya hazırlanan ‘Dr. Feridun Kunak’la Evinize Sağlık’  her Cumartesi 13:20’de Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE