Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık

 

01 Nisan 2023, Cumartesi

DOĞAL ZENGİNLİKLERİYLE İNEGÖL

Ekranların sevilen ismi Op. Dr. Feridun Kunak sağlık dolu bir programla evlere konuk oluyor. Sağlığı izleyicisinin ayağına götüren Feridun Kunak’ın sunduğu ‘Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ bu hafta Bursa İnegöl’den faydalı bilgiler ve çok güzel manzaralarla evlere konuk oluyor.

Yaptığı programlarla izleyicisinin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Op. Dr. Feridun Kunak, alternatif tıbbı modern tıpla harmanlıyor. Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık ekibi bu hafta kestanesiyle, doğal güzellikleriyle ve havasıyla ön plana çıkan Bursa İnegöl’den izleyici karşısına çıkacak. Dr. Feridun Kunak Bursa’da ilk olarak İnegöllülerle birlikte kestane keyfi yaptı. İnegöl’ün eşsiz manzarasının tadını çıkaran Kunak, bölge halkıyla keyifli bir sohbete imza attı. Köy pazarında ürettikleri ürünleri satan İnegöllülerle görüşen Kunak, sattıkları doğal ve bitkisel ürünlerin faydalarından bahsetti. Kunak gezinin devamında cildi besleyen, kırışıklık giderici iğde karışımlı tarifini de değerli izleyicileriyle paylaştı. Dr. Feridun Kunak daha sonra ipek böcekçiliğine merak saldı. İpek böceğinin kozasından eşsiz kumaşlara dönüşen serüveni yerinde inceleyen Kunak, devdahlık sanatının bilinmeyenlerini öğrendi.

Evlerinize Sağlık ekibinin bir sonraki durağı İnegöl köftesi yapan bir işletme oldu. Kunak, İnegöl köftesinin püf noktalarını ustasından dinledi. Evlerinize Sağlık ekibi son olarak bel fıtığı bulunan bir izleyicisini ziyaret etti. İzleyicisine fizik tedavi uygularken seyircilere de fıtık ve fizik tedavi hakkında uyarılarda bulundu.

Sağlıklı ve kaliteli bir hayata kapı açmaya hazırlanan ‘Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ her Cumartesi 13.10 ’da Kanal 7’de…

***

DR. FERİDUN KUNAK’LA EVLİNİZE SAĞLIK SAĞLIKLI YAŞAMIN KAPILARINI ARALIYOR

Ekranların sevilen ismi Op. Dr. Feridun Kunak sağlık dolu bir programla evlere konuk oluyor. Sağlığı izleyicisinin ayağına götüren Feridun Kunak, ‘Dr. Feridun Kunak’la Evinize Sağlık’ programında kaliteli bir yaşamın ipuçlarını veriyor.

Yaptığı programlarla izleyicisinin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Op. Dr. Feridun Kunak, ekrandaki yerini almaya devam ediyor. Romatizmadan psikolojik sorunlara, kanserden cilt hastalıklarına kadar birçok probleme alternatif tedavi yöntemleriyle çözüm bulan Kunak, evleri ziyaret ederek hastalıklara şifa oluyor.

Feridun Kunak ev ev dolaşarak izleyicilerinin hastalıkların kaynaklarını araştırıp, modern tıbbı alternatif tedavi yöntemleriyle harmanlıyor. Her evde bulunabilecek malzemelerle şifa dolu kürler hazırlayan Kunak, yaşam kalitesini arttıracak pratik bilgileri paylaşıyor.

Sağlıklı ve kaliteli bir hayata kapı açmaya hazırlanan ‘Dr. Feridun Kunak’la Evinize Sağlık’  her Cumartesi 13:10’te Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE