Mustafa Karataş’la Muhabbet Kapısı

İSLAMİYET’E DAİR MERAK EDİLEN KONULAR MUHABBET KAPISI’NDA

İslamiyet’e dair tüm merak edilenleri Muhabbet Kapısı’nda cevaplandıran Prof. Dr. Mustafa Karataş, Kur’an-ı Kerim ve hadisler ışığında izleyenlere önemli bilgiler veriyor. Prof. Dr. Mustafa Karataş İslam’ı doğru anlamak, Allah’ın emir ve yasakları ve Hz. Muhammed’in hadisleri doğrultusunda yaşamak için yapılması gerekenleri izleyicisiyle paylaşıyor.

Kanal 7 ekranlarının sevilen ismi Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın akılda kalıcı anlatımıyla Muhabbet Kapısı, evlere konuk oluyor. Günlük hayatta karşılaşılan sorunları, aile hayatı ve iş hayatına dair merak edilenleri ve yaşanılan olayları, doğru bilinen yanlışlar ve adet haline gelmiş yaygın davranışları Kur-an ve sünnet çerçevesinde ele alan Prof. Dr. Mustafa Karataş, telefon bağlantısı ve sosyal medya üzerinden yöneltilen tüm soruları canlı yayında cevaplıyor. ‘İslam ahlakı üzerine yaşamanın püf noktaları nelerdir? Aile hayatında, iş hayatında, sosyal hayatta bir Müslümanın tutum ve davranışları nasıl olmalıdır? Sergilediği üslup ve kullandığı dil nasıl olmalıdır?’ gibi akıllara takılan tüm sorular ve yanıtları, Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın akıcı sohbetiyle Muhabbet Kapısı’nda ekranlara taşınıyor.

Kur’an-ı Kerim ve Hz. Muhammed’in hadisleri ışığında İslam hayatını anlatan Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı her Pazar 09:50’de Kanal 7’de…

Muhabbet Kapısı programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE