Nursaçan’la Sohbetler

HAYATA DAİR KONULAR VE İSLAMİ BAKIŞ AÇISI NURSAÇAN’LA SOHBETLER’DE

Ekranların başarılı ismi Muhsin Bay’ın sunumu ve Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sade ve anlaşılır sohbetiyle ekranlara gelen Nursaçan’la Sohbetler, İslamiyet’e dair tüm merak edilenleri cevaplıyor. Nursaçan’la Sohbetler Müslümanların bilmesi gereken konuları, günlük hayatta yaşananların İslami boyutunu, aile ilişkilerini, kul hakkını, İslam’ın emir ve yasaklarını Kur’an- Kerim ve Hz. Muhammed’in hadisleri çerçevesinde ele alıyor.

Nursaçan’la Sohbetler Kur’an-ı Kerim’de ve hadislerde geçen ahiret hayatına, haram ve sevap olan hususlara, takva sahibi olmanın yollarına, Hz. Muhammed’in öğütlerine kısacası bir Müslümanın nelere dikkat etmesi ve nasıl yaşaması gerektiğine dair önemli bilgiler veriyor. Necmettin Nursaçan Hoca’nın ilmi ve Muhsin Bay’ın etkili sunumuyla izleyiciyle buluşan Nursaçan’la Sohbetler, telefon bağlantısı, video gönderimi ve sosyal medya aracılığı ile programa katılan izleyicilerin sorularını yanıtlıyor.

Nursaçan’la Sohbetler Muhsin Bay’ın sunumu, Necmettin Nursaçan’ın sohbetleriyle her Cumartesi 09:50’de Kanal 7 ekranlarında…

***

Necmettin Nursaçan’la Sohbetler programına videolu soru göndermek isteyenler için

Whatsapp hattımız: 0538 261 26 77

Nursaçan’la Sohbetler programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

Genel Koordinatör: Avni Sarıhan

Yapımcı/Yönetmen: Şükran Karakut

Yönetmen Yardımcısı: Emre Tazegül

Program Sunucusu: Muhsin Bay

Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE