Dizi ‘Masum’

Yeni dizi Masum 17. Bölüm Fragmanı İzle (8 Nisan Çarşamba)

09 Nisan 2020 Perşembe

KOKİLA VE GOPİ’Yİ BEKLEYEN TEHLİKE

Masum’da bugün Rashi Gopi’yi evden kovdurmak Kokila’dan da intikam almak için bir plan yapar. Rashi’nin bu tehlikeli planı işe yarayacak mı?

18. Bölüm

Kokila Gopi’nin hata yapmasını engellemek için onu kendisi eğitmeye çalışır. Rashi bu sayede Gopi’ye yaklaşıp onu dolduruşa getiremez. Bir yolunu bulup Gopi’nin düdüklü tencerede yaptığı yemeği boşaltıp tencerenin patlaması için ayarlama yapan Rashi hem Gopi hem Kokila’dan intikam almayı düşünür. Rashi’nin telefonda annesiyle konuştuğunu gören Kokila onun elinden telefonu alır ve Urmila’ya bir ders vermek ister. Rashi planladığı gibi düdüklü tencerenin Kokila’nın yüzüne patlamasını sağlayabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

***

GOPİ VE RASHİ’NİN ÖYKÜSÜ MASUM İLE KANAL 7’DE

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum  her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE